Przedszkole Safari Kraków Kurdwanów

Budynek Przedszkola Safari z miasta Kraków. Stawiamy na schludne, estetyczne wnętrza ale nie pozbawione dziecięcej radości. Ściany są pełne kolorów a zaplecze gospodarcze spełnia wszystkie odpowiednie wymogi prawne. Pozwala to przyjemnie spędzanie czasu w niepublicznym przedszkolu w oczekiwaniu na odbiór przez rodziców.
  • Własny Plac zabaw

    Wyczekiwany plac zabaw Przedszkola SAFARI gotowy!!!

    image3
  • Bezpieczeństwo przede wszystkim

    W naszym przedszkolu Twoje dziecko uczy i bawi się w bezpicznym otoczeniu. Wszystkie zabawki są nowe i posiadają stosowne atesty. Codzienne sprzątanie zapewnia odpowiednią higienę.

    sample_img
REKRUTACJA
2022/2023
» Zapraszamy «

Budynek

Przedszkole znajduje się na parterze budynku, który powstał w 2009 roku. Umiejscowiony jest w cichym i bezpiecznym miejscu, teren budynku jest ogrodzony.

Powierzchnia lokalu to 161m2 + toaleta, szatnia dla personelu oraz ogród o powierzchni 371 m2. Przedszkole jest bardzo kolorowe, posiada 3 jasne sale dydaktyczne, szatnie, 3 łazienki (jedna dla personelu),zaplecze kuchenne, gabinet. Lokal spełnia wszelkie normy obowiązujące tego typu placówkę, jest dostosowany do potrzeb i możliwości dzieci. Wyposażony  jest w urządzenia PPOŻ, każde pomieszczenie posiada wentylację. Wyposażenie przedszkola, meble i pomoce dydaktyczne posiadają wymagane atesty.

Zdjęcia budynku znajdziesz w galerii budynku przedszkola

Facebook