Przedszkole Safari Kraków Kurdwanów

Nasze przedszkole niepubliczne Kraków to przede wszystkim wykwalifikowana kadra pedagogiczna, która szczególną sympatią darzy małe dzieci. Profesjonalna opieka i efektywna edukacja to nasza misja. Zapraszamy do zapisania swojego dziecka do prywatnego przedszkola w Krakowie.
  • Własny Plac zabaw

    Wyczekiwany plac zabaw Przedszkola SAFARI gotowy!!!

    image3
  • Bezpieczeństwo przede wszystkim

    W naszym przedszkolu Twoje dziecko uczy i bawi się w bezpicznym otoczeniu. Wszystkie zabawki są nowe i posiadają stosowne atesty. Codzienne sprzątanie zapewnia odpowiednią higienę.

    sample_img
REKRUTACJA
2022/2023
» Zapraszamy «

Kadra

Zapewniamy profesjonalną  oraz troskliwą opiekę wykwalifikowanej kadry pedagogicznej.

mgr Jadwiga Jabłońska-Stec  Dyrektor/Właściciel, Pedagog.
Ukończyła studia o specjalności pedagogika szkolna, pedagogika społeczno-opiekuńcza oraz studia podyplomowe pedagogika wczesnoszkolna z elementami logopedii. JADZIA1Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego, Uniwersytetu Pedagogicznego oraz  Akademii Krakowskiej. Jest miłośniczką zwierząt i podróżowania.
Praca z dziećmi sprawia mi wiele radości, cieszy mnie odkrywanie z najmłodszymi tego co dla nich nowe i nieznane. Często w pracy odnoszę się do pedagogiki zabawy, która na tym etapie rozwoju jest bardzo ważna. Poprzez angażowanie wszystkich zmysłów wprowadza dzieci w otaczający Świat.

 

mgr Bartosz Wenczyński  Kierownik placówki, Nauczyciel przedszkolny i wczesnoszkolny, pedagog specjalny. Ukończył studia z Pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej z wychowaniem plastycznym na Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego, oraz Pedagogikę Specjalną dla dzieci z Autyzmem i zaburzeniami ze spektrum Autyzmu. Bartosz6Od ponad 9 lat pracuje zawodowo w przedszkolu, jednak kontakt z dziećmi w wieku przedszkolnym miał przez całe swoje życie, ze względu na wychowanie w wielodzietnej rodzinie.
Uwielbiam swoją pracę, i nie wyobrażam sobie swojej osoby w innym zawodzie. Praca z dziećmi daje mi niezwykłą satysfakcję, radość i spełnienie – ponieważ jak mówił Janusz Korczak – gdy śmieje się dziecko – śmieje się cały świat. Jako kierownik placówki staram się wraz z moim zespołem zapewnić Państwa pociechom bezpieczeństwo i świetną zabawę, oraz zadbać o to, aby sami Państwo czuli się u nas dobrze i z uśmiechem zostawiali swoje dzieci w naszym przedszkolu. Prywatnie – kocham podróże, zwierzęta i czytanie książek. Jestem typem domownika, który uwielbia dbać o wszystkich dookoła. Zapraszam Państwa do kontaktu. Pozostaję do Państwa dyspozycji.

mgr Maria Urbańska Nauczyciel Wychowania Przedszkolnego.

mgr Martyna Silarska-Borcz  Nauczyciel Wychowania Przedszkolnego.

mgr Magdalena Piczak

mgr Renata Zbylut

mgr Anita Hryniuk 

mgr Marlena Chorzępa Neurologopeda.

Dowiedz się więcej o naszym przedszkolu

Przedszkolny plac zabaw

Facebook