Przedszkole Safari Kraków Kurdwanów

Nasze przedszkole niepubliczne Kraków to przede wszystkim wykwalifikowana kadra pedagogiczna, która szczególną sympatią darzy małe dzieci. Profesjonalna opieka i efektywna edukacja to nasza misja. Zapraszamy do zapisania swojego dziecka do prywatnego przedszkola w Krakowie.
  • Zapisy trwają

    W naszym przedszkolu Twoje dziecko uczy i bawi się w bezpicznym otoczeniu. Wszystkie zabawki są nowe i posiadają stosowne atesty. Codzienne sprzątanie zapewnia odpowiednią higienę.

    sample_img
  • Bezpieczeństwo przede wszystkim

    W naszym przedszkolu Twoje dziecko uczy i bawi się w bezpicznym otoczeniu. Wszystkie zabawki są nowe i posiadają stosowne atesty. Codzienne sprzątanie zapewnia odpowiednią higienę.

    sample_img
REKRUTACJA
2018/2019
» Zapraszamy «

Kadra

Zapewniamy profesjonalną  oraz troskliwą opiekę wykwalifikowanej kadry pedagogicznej.

mgr Jadwiga Jabłońska-Stec  współwłaściciel, pedagog.
Ukończyła studia o specjalności pedagogika szkolna, pedagogika społeczno-opiekuńcza oraz studia podyplomowe pedagogika wczesnoszkolna z elementami logopedii. JADZIA1Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego, Uniwersytetu Pedagogicznego oraz  Akademii Krakowskiej. Jest miłośniczką zwierząt i podróżowania.
Praca z dziećmi sprawia mi wiele radości, cieszy mnie odkrywanie z najmłodszymi tego co dla nich nowe i nieznane. Często w pracy odnoszę się do pedagogiki zabawy, która na tym etapie rozwoju jest bardzo ważna. Poprzez angażowanie wszystkich zmysłów wprowadza dzieci w otaczający Świat.

 

Dowiedz się więcej o naszym przedszkolu

mgr Joanna Grzegorczyk- współwłaściciel, nauczyciel.
Ukończyła studia o specjalności pedagogika resocjalizacyjna, administracja oraz studia asia1podyplomowe pedagogika przedszkolna z rytmiką. Absolwentka Akademii Krakowskiej i Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. Lubi zwierzęta oraz sport zwłaszcza – piłkę nożną.
Praca z dziećmi na etapie tak wczesnej edukacji daje mi ogromną satysfakcję i wiele radości. Jest to sfera często zaskakująca, niekiedy nieokiełznana. Pełna wyzwań oraz niekończących się inspiracji.

 

 

mgr Marlena Chorzępa- logopeda

Już niebawem otworzymy nasz przedszkolny plac zabaw

Facebook