Przedszkole Safari Kraków Kurdwanów

Nasze przedszkole niepubliczne Kraków to przede wszystkim wykwalifikowana kadra pedagogiczna, która szczególną sympatią darzy małe dzieci. Profesjonalna opieka i efektywna edukacja to nasza misja. Zapraszamy do zapisania swojego dziecka do prywatnego przedszkola w Krakowie.
  • Własny Plac zabaw

    Wyczekiwany plac zabaw Przedszkola SAFARI gotowy!!!

    image3
  • Bezpieczeństwo przede wszystkim

    W naszym przedszkolu Twoje dziecko uczy i bawi się w bezpicznym otoczeniu. Wszystkie zabawki są nowe i posiadają stosowne atesty. Codzienne sprzątanie zapewnia odpowiednią higienę.

    sample_img
REKRUTACJA
2022/2023
» Zapraszamy «

Kadra

Zapewniamy profesjonalną  oraz troskliwą opiekę wykwalifikowanej kadry pedagogicznej.

mgr Jadwiga Jabłońska-Stec  Dyrektor/Właściciel, Pedagog.
Ukończyła studia o specjalności pedagogika szkolna, pedagogika społeczno-opiekuńcza oraz studia podyplomowe pedagogika wczesnoszkolna z elementami logopedii. JADZIA1Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego, Uniwersytetu Pedagogicznego oraz  Akademii Krakowskiej. Jest miłośniczką zwierząt i podróżowania.
Praca z dziećmi sprawia mi wiele radości, cieszy mnie odkrywanie z najmłodszymi tego co dla nich nowe i nieznane. Często w pracy odnoszę się do pedagogiki zabawy, która na tym etapie rozwoju jest bardzo ważna. Poprzez angażowanie wszystkich zmysłów wprowadza dzieci w otaczający Świat.

 

 

mgr Maria Urbańska Nauczyciel Wychowania Przedszkolnego.

mgr Magdalena Piczak

mgr Renata Zbylut

mgr Anita Hryniuk 

mgr Marlena Chorzępa Neurologopeda.

Dowiedz się więcej o naszym przedszkolu

Przedszkolny plac zabaw

Facebook