Przedszkole Safari Kraków Kurdwanów

REKRUTACJA
2022/2023
» Zapraszamy «

Przedszkoliada.pl

Impreza Grupa Azoty Przedszkoliada Tour 2017 dla dzieci biorących udział w zajęciach Przedszkoliada.pl odbędzie się już 18 lutego o godzinie 14:00 w hali Gimnazjum nr 29 przy ul. Aleksandry 17 w Krakowie. Przewidywany czas trwania imprezy to ok 2 godziny.

GRUPA AZOTY PRZEDSZKOLIADA TOUR, to największy w Europie cykl imprez o charakterze sportowym dla przedszkolaków. Jest on pokazowym elementem ogólnopolskiego systemu rozrywki ruchowej Przedszkoliada.pl. W roku 2017 odbędzie się 35 imprez, w których weźmie udział ok. 10 000 aktywnych przedszkolaków. Cykl potrwa od stycznia do kwietnia.

Partnerem tytularnym cyklu jest Grupa Azoty, a Partnerami wspierającymi Herlitz,Pelikan, Stora Enso, Fittykid.com, Decathlon oraz Marwit. Patronaty honorowe objęli: Minister Sportu i Turystyki Pan Witold Bańka, Rzecznik Praw Dziecka Pan Marek Michalak oraz Polski Komitet Olimpijski.

Kilka najważniejszych informacji związanych z imprezą:
- impreza jest bezpłatna – odbywa się zamiast jednych zajęć prowadzonych w przedszkolu,
- proszę ubrać dzieci w strój sportowy oraz zapewnić obuwie sportowe do przebrania,
- proszę przyjechać ok. 30 minut wcześniej, aby dzieci mogły zostać podzielone na grupy i miały czas na przygotowanie się,
- impreza ma charakter zabawy, a nie zawodów – wszystkie dzieci są zwycięzcami i otrzymują na koniec medale, dyplomy oraz drobne upominki od sponsorów,
- podczas imprezy dzieci będą przemieszczać się pomiędzy stacjami sportowymi, na które podzielona będzie płyta hali. Wśród tych stacji będzie również stacja spoczynkowa, na której dzieci będą mogły się napić oraz zjeść zdrowe przekąski, owoce i warzywa, które zapewniamy. Nie ma zatem potrzeby wyposażania dzieci w napoje czy coś do jedzenia,
- Państwo będą mogli podziwiać dzieci z trybun. Będzie bezwzględny zakaz wchodzenia na płytę hali. Przebywać tam będą mogły jedynie osoby z odpowiednimi identyfikatorami. Zachęcamy jednak do czynnego kibicowania swoich Pociech.

Zapraszam do obejrzenia materiału, w którym Minister Sportu i Turystyki, który był gościem na ubiegłorocznej imprezie w Warszawie, wypowiada się na temat Grupa Azoty Przedszkoliada Tour oraz samego systemu Przedszkoliada.pl.

https://sport.tvp.pl/24742525/przedszkoliada-czyli-z-duchem-sportu-od-najmlodszego
plakat GAPT2017 krakow popol

Facebook