Przedszkole Safari Kraków Kurdwanów

  • Własny Plac zabaw

    Wyczekiwany plac zabaw Przedszkola SAFARI gotowy!!!

    image3
  • Bezpieczeństwo przede wszystkim

    W naszym przedszkolu Twoje dziecko uczy i bawi się w bezpicznym otoczeniu. Wszystkie zabawki są nowe i posiadają stosowne atesty. Codzienne sprzątanie zapewnia odpowiednią higienę.

    sample_img
REKRUTACJA
2024/2025
» Zapraszamy «

Niepubliczne przedszkole Mogilany, Libertów

Niepubliczne przedszkole o profilu przyrodniczo-geograficznym “Safari” mieści się w Krakowie i zajmuje się dziećmi z południowych dzielnic miasta (Łagiewniki, Kurdwanów, Podgórze Duchackie) oraz okolicznych miejscowości, takich jak: Libertów, Mogilany, Korabniki, Sidzina, Kulerzów, Włosań. Przedszkole “Safari” jest niepubliczne, co oznacza, że koszt przebywania w nim maluchów jest dofinansowywany przez miasto.

Co oferuje przedszkole niepubliczne “Safari” w Krakowie?

Przedszkole prywatne “Safari” to krakowska placówka, która posiada bogatą ofertę zajęć w ramach abonamentu. Podobnie jak w innych placówkach, dzieci uczą się języka angielskiego (dwa razy na tydzień). Oprócz tego jednak, dbając o ich zdrowie i odpowiednią ilość sportu, proponujemy im regularne zabawy ruchowe, gimnastyczne i taneczne. Wiemy, jak ważny jest prawidłowy rozwój, dlatego prowadzimy również zajęcia rozwijające motorykę dużą i małą. Wykorzystujemy do tego m.in. zajęcia plastyczne, muzyczne i ćwiczenia fizyczne. Wyróżnikiem oferty abonamentowej są zajęcia w tematyce przewodniej przedszkola – kółka geograficzne i przyrodnicze, na których maluchy poznają otaczający je biologiczny świat.

By dzieci od najmłodszych lat rozwijały umiejętności logicznego myślenia, dbamy o nauczanie ich podstaw matematyki i logiki. Równocześnie jednak dbamy o przygotowanie ich do życia w społeczeństwie oraz rozwój wrażliwości. Dlatego w cenie ujęliśmy również zajęcia z bajkoterapii oraz dogoterapii. Największą przewagą krakowskiego przedszkola niepublicznego “Safari” jest nasza własna hodowla zwierząt domowych. W placówce dzieci będą miały kontakt ze świnkami morskimi, papugami, rybkami czy psami. Są to bardzo ważne lekcje, które uczą wrażliwości i odpowiedzialności za inną istotę.

W krakowskim przedszkolu “Safari” maluchy mają także zajęcia z gotowania, codzienną gimnastykę i spotkania czytelnicze z ulubionymi bajkami. Cyklicznie nasi podopieczni wychodzą z opiekunami do teatru czy muzeum, by oswajać się ze sztuką wyższą.

Mieszkasz w Libertowie lub Mogilanach i szukasz przedszkola prywatnego?
Poznaj Niepubliczne przedszkole “Safari”. Zadzwoń i zapisz malucha!
730-521-089

Dodatkowe zajęcia w przedszkolu prywatnym “Safari”

Oferta edukacyjna przedszkola “Safari” nie kończy się na zajęciach abonamentowych. Gdy tylko zbierze się grupa rodziców chętnych do posłania maluchów na lekcje, możemy uruchomić dodatkowy język obcy. Po uiszczeniu opłaty dzieci mogą uczyć się judo, baletu czy grać w piłkę nożną i chodzić na basen. Oprócz zajęć sportowych istnieje możliwość zorganizowania spotkań z ceramiki oraz programowania robotów.

W jakich godzinach odbywa się opieka nad dziećmi w przedszkolu “Safari”?

Wiemy, jak ważne są dla rodziców długie godziny otwarcie przedszkola w Krakowie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, oferujemy opiekę nad dziećmi z Krakowa, Libertowa, Mogilan w godzinach od 6.30 do 18.00. Jeśli jednak potrzebna byłaby opieka nocna (od godziny 18.00 do 6.00 w każdy dzień tygodnia), to za dodatkową opłatą i po uprzednim zapisaniu się, istnieje taka możliwość. Dla rodziców pracujących również w weekendy, przygotowaliśmy ofertę opieki weekendowej w atrakcyjnej cenie (w sobotę i niedzielę od 8.00 do 18.00).

Przedszkole “Safari” posiada wykwalifikowaną kadrę opiekunek, dzięki czemu rodzice mogą być pewni, że ich pociechy przebywają pod odpowiednią opieką. Staramy się, by podczas spędzania czasu w przedszkolu, dzieci miały urozmaicony plan dnia i odpowiednią porcję edukacji.

Przedszkole prywatne z dofinansowaniem w Krakowie – co wyróżnia “Safari”?

Wśród bogatej oferty przedszkoli w Krakowie, nasza placówka wyróżnia się nie tylko obecnością zwierzaków i wielu zajęć edukacyjnych wliczonych w cenę abonamentu. Dbamy o rozwój kadry i stale udoskonalamy metody pracy, by zapewnić dzieciom odpowiednie warunki do nauki i rozwoju. W swojej pracy stosujemy sprawdzone, nowoczesne metody nauczania. Sięgamy m.in. po pedagogikę zabawy Klanza, zwiększającą zaangażowanie podczas wspólnych zabaw czy po metody dziecięcej matematyki prof. Edyty Gruszczyk-Kolszczyńskiej. Chętnie korzystamy również z Metody Dobrego Startu Marty Bogdanowicz. Dzięki niej wspomagamy rozwój psychoruchowy naszych podopiecznych. Połączenie aktywności codziennych, jak rysowanie, śpiewanie, bawienie się z odpowiednimi metodami pracy, wspomaga i przyspiesza rozwój ruchowy i psychiczny maluchów. Wartościowa jest także Metoda Ruchu Rozwijającego autorstwa Weroniki Sherborne. Dzięki niej dzieci uczą się współpracy, poznają swoje ciało, zwiększają sprawność oraz siłę.

Jak wygląda krakowskie przedszkole niepubliczne “Safari”?

Przedszkole zlokalizowane jest w Krakowie, przy ulicy Łowienickiej, w budynku z 2009 roku. Teren jest ogrodzony, a placówka mieści się na parterze. Cała powierzchnia jaką dysponujemy to ponad 160m2 budynku oraz ponad 370m2 ogrodu z placem zabaw. Mamy wszystko, co potrzebujemy: trzy kolorowe, przestronne sale, łazienki, kuchnię, szatnie i gabinet. Budynek posiada niezbędne do prowadzenia takiej działalności pozwolenia i atesty. Poniżej kilka zdjęć przedstawiających przedszkole “Safari”

Zobacz więcej zdjęć na stronie Galeria

“Safari” przedszkole niepubliczne – skąd przyjmujemy dzieci?

Mogilany – podkrakowska gmina

Mogilany to gmina wiejska tuż za granicami Krakowa. Jej powierzchnia to ok. 43 km2, a liczba ludności oscyluje w okolicach 13,5 tysiącach osób. Jeśli mieszkasz w Mogilanach przy ul. Zakopiańskiej, Świątnickiej, Zadziele czy Myślenickiej lub w okolicznych miejscowościach jak Buków, Chorowice, Włosań, Konary, przedszkole niepubliczne prywatne “Safari” zaopiekuje się Twoim dzieckiem.

Libertów – wieś w gminie Mogilany

Libertów to wieś leżąca na Pogórzu Wielickim, wysokości do 335 m n.p.m. Przez jej tereny przechodził trakt handlowy “Solna Droga” (pomiędzy Wieliczką a Śląskiem). Dziś to popularny kierunek osiedlania się. Mieszkańcy Libertowa z ulic Jana Pawła II, Petrażyckiego, Zakopiańskiej oraz miejscowości okolicznych jak Sidzina, Korabniki, Gaj czy Lusina, mogą swoje dzieci oddać w opiekę przedszkola niepublicznego “Safari”.

Potrzebne przedszkole niepubliczne? Mieszkasz w Libertowie, Mogilanach, Włosaniu, Korabnikach?
Przedszkole “Safari” – mamy wolne miejsca. Zapisz dziecko!
Przejdź do formularza

Facebook