Przedszkole Safari Kraków Kurdwanów

  • Własny Plac zabaw

    Wyczekiwany plac zabaw Przedszkola SAFARI gotowy!!!

    image3
  • Bezpieczeństwo przede wszystkim

    W naszym przedszkolu Twoje dziecko uczy i bawi się w bezpicznym otoczeniu. Wszystkie zabawki są nowe i posiadają stosowne atesty. Codzienne sprzątanie zapewnia odpowiednią higienę.

    sample_img
REKRUTACJA
2022/2023
» Zapraszamy «

Niepubliczne przedszkole Swoszowice, Opatkowice

Przyrodniczo-geograficzne przedszkole niepubliczne “Safari” swoją opieką obejmuje maluchy z rejonów, takich jak Swoszowice, Opatkowice, Golkowice, Ochojno, Podstolice, Janowice, Byszczyce, Łyczanka, Świątniki Górne, Lucina, Sygneczów, Siercze. “Safari” to przedszkole prywatne z dofinansowaniem w Krakowie, przyjmujące dzieci m.in. z dzielnic: Łagiewniki, Podgórze Duchackie i Kurdwanów.

“Safari” przedszkole w Krakowie – co oferujemy?

Oferta przedszkola prywatnego obejmuje szereg zajęć wliczanych w abonament. “Safari” gwarantuje maluchom zajęcia z języka angielskiego dwa razy w tygodniu, zajęcia ruchowe, w tym taniec oraz codzienne ćwiczenie motoryki małej i dużej np. poprzez prace plastyczne. Jeśli szukasz przedszkola, które oferuje kółko przyrodnicze i geograficzne, nasza placówka będzie odpowiednia. W przedszkolu niepublicznym “Safari” dzieci mają rozwijane umiejętności myślenia logicznego na zajęciach z matematyki i logiki. Tym, co wyróżnia naszą ofertę spośród innych przedszkoli w Krakowie, jest dogoterapia i bajkoterapia bez dodatkowych opłat. Jesteśmy jedynym przedszkolem prywatnym z dofinansowaniem w okolicy Krakowa, Opatkowic, Swoszowic, Zbydniowic, Lasowic, Soboniowic, które posiada zwierzaki. Maluchy są oswajane z domowymi pupilami oraz uczone odpowiedzialności za nie. W czasie zajęć dzieci mają zajęcia z nauki gotowania, spotkania z książką, gimnastykę. Raz w miesiącu odbywa się wycieczka do teatru lub inne kulturalne wydarzenia.

Mieszkasz  w Swoszowicach lub Opatkowicach i szukasz przedszkola niepublicznego? Poznaj przedszkole “Safari”.
Zadzwoń i zapisz malucha!
730-521-089

Zajęcia dodatkowe w przedszkolu niepublicznym “Safari”

Jeśli rodzice i dzieci chcą mieć więcej zajęć, nic nie stoi na przeszkodzie, aby zorganizować im pożytecznie czas. W przedszkolu niepublicznym “Safari” można, za dodatkową opłatą, uczestniczyć w lekcjach nauki drugiego języka obcego, judo, baletu czy piłki nożnej. Dla spragnionych wiedzy przygotowaliśmy zajęcia z robotyki, ceramiki oraz basenu.

Przedszkole niepubliczne Kraków – w jakich godzinach pracuje?

“Safari” to wyjątkowe przedszkole w Krakowie, które realizuje podstawę programową i opiekuje się dziećmi ze Swoszowic, Opatkowic, Wróblowic, Wrząsowic, Zbydniowic, Cosówki i okolic w godzinach od 6.30 do 18.00. W naszej placówce pracuje wyłącznie wysoko wykwalifikowana kadra, dzięki czemu rodzice mają pewność, że ich dzieci są bezpieczne oraz mają zagwarantowaną odpowiednią opiekę. Dodatkowo oferujemy usługę opieki weekendowej i nocnej dla dzieci. Wymagana jest wcześniejsza rezerwacja, ale w przedszkolu “Safari” można zapewnić maluchowi opiekę w soboty i niedziele od 8.00-18.00 oraz od poniedziałku do piątku od 18.00 do 6.00 (za dodatkową opłatą).

Co wyróżnia przedszkole z dofinansowaniem “Safari”?

Przede wszystkim wyróżnikiem przedszkola niepublicznego w Krakowie jest kadra opiekunek i pomocy, które posiadają odpowiednie wykształcenie. Staramy się, by program nauczania był urozmaicany i wzbogacany wartościowymi nowoczesnymi metodami pracy. Przykładem mogą być Metoda Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne, dzięki której maluchy poprawiają swoją motorykę (sprawność ruchową) oraz poznają własne ciało. W przedszkolu “Safari” sięgamy również po Metodę Dobrego Startu autorstwa Marty Bogdanowicz, która skupia się na prawidłowym rozwijaniu psychoruchowym dziecka. Podczas codziennych zajęć, ale również zabaw, śpiewania czy rysowania maluchy ćwiczą i rozwijają się ruchowo oraz relaksują.

Przedszkole “Safari” – jak wygląda miejsce opieki?

Zaletą naszej placówki są duży i przestronny budynek, którym dysponujemy. Powstał on w 2009 roku, a my zajmujemy parter, o powierzchni 161 m2. Posiadamy nowoczesne, wyposażone sale, kuchnię i atrakcyjny plac zabaw. Całe wyposażenia ma odpowiednie certyfikaty i atesty. Zachęcamy do obejrzenia naszego zaplecza.

Zobacz więcej zdjęć na stronie Galeria

Przedszkole “Safari” – skąd przyjmujemy dzieci?

Swoszowice – X dzielnica Krakowa
Jednym z rejonów, z którego dziećmi opiekujemy się w prywatnym przedszkolu “Safari” są Swoszowice. Kiedyś odrębna miejscowość, dziś jest to dzielnica Krakowa. Na terenie Swoszowic działa jedno z najstarszych uzdrowisk w Polsce. Do przedszkola przyjmujemy dzieci ze Swoszowic, mieszkające przy takich ulicach jak Podgórki, Myślenickiej, Smoleńskiego, Sawiczewskich, Lwa Landaua, Niewodniczańskiego czy Krzyżańskiego. W przedszkolu “Safari” opiekę znajdą również maluchy z Wróblowic, mieszkające np. przy ul. Wróblowickiej, Adolfa Aleksandrowicza, Henryka, Grzepskiego oraz innych okolicznych miejscowości: Zbydniowice, Rajska, Kosocice, Soboniowice, Lasowice, Golkowice, Cosówka, Sygneczów czy Barycz.


Opatkowice – dawniej wieś, dziś dzielnica miasta
Opatkowice były kiedyś małą, podkrakowską wsią. Dziś wchodzą w skład dzielnicy X – Swoszowic. Jej granice wyznacza od jednej strony Wilga, od drugiej autostrada. Jest to prężnie rozwijający się region miasta, w którym powstaje wiele nowych osiedli. Jeśli  mieszkasz w Opatkowicach przy ul. Działowskiego, Gadomskiego, Zembrzycka, Radnickiego i poszukujesz przedszkola – “Safari” opiekuje się maluchami także z tych okolic.

Potrzebne przedszkole prywatne? Mieszkasz w Swoszowicach, Opatkowicach, Lusinie, Wróblowicach?
Przedszkole “Safari” – mamy wolne miejsca. Zapisz swoje dziecko!
Przejdź do formularza

Facebook